• Oddanie nowego placu zabaw firmy „Nivea”

Dodano 11 kwietnia, 2012 przez w Informacje, Wydarzenia

Przed świętami, 5 kwietnia firma „Nivea” oddała mieszkańcom naszej Gminy przedszkolny plac zabaw.

Piękny, kolorowy jest spełnieniem marzeń dziecięcych.

Stało się to możliwe, dzięki zaangażowaniu mieszkańców i sympatyków Gminy Godziesze Wielkie, którzy oddali swoje głosy i z zapałem walczyli o to, byśmy stali się beneficjentami akcji firmy Nivea, która jest fundatorem obiektu.

Ze wstępnych uzgodnień z Wójtem Gminy Godziesze Wielkie wynika, że plac będzie ogólnodostępny również w soboty i niedziele.

O szczegółowych zasadach zostaniecie Państwo poinformowani w najbliższym czasie.

Jednocześnie proszę Wszystkich korzystających z placu o zachowanie porządku i dbałość o Wspólne dobro.

Plac zabaw jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat.

Tagi , ,