• Wizyta w Bibliotece Publicznej

Dodano 31 października, 2013 przez w Czytające przedszkola, Wydarzenia
    31 października 2013 dzieci z grupy „Żabek” w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” odwiedziły bibliotekę publiczną. Pani Ania pracująca w bibliotece oprowadziła dzieci pokazując pełne półki książek przeznaczonych dla najmłodszych , młodzieży i dorosłych. Założyła kartę biblioteczną dla naszej grupy. Dzieci wypożyczyły książkę z bajkami do czytania w naszej sali. Pani bibliotekarka przeczytała dzieciom opowiadanie, które przypominało im o tym ,żeby szanowały zabawki. „Żabki” obiecały ,że postarają się jak najlepiej dbać o zabawki w przedszkolu i sprzątać je po zakończonej zabawie. Dziękując Pani Ani za pobyt w bibliotece dzieci wręczyły jej kwiatek zrobiony z cukierków.
    Żabki apelują: „Kochani rodzice czytajcie nam jak najczęściej”