• Dzień Babci i Dziadka z Filharmonią

Dodano 25 stycznia, 2014 przez w Archiwum

Dzień babci i dziadka z filharmonią kaliską.
    W dniu 22 stycznia 2014 roku w Publicznym Przedszkolu im. M. Konopnickiej w Godzieszach, w grupie 5, 6- latków „Skrzaty”, odbyła się uroczystość z okazji święta babci i dziadka.
    Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci wraz z wychowawczynią D. Cuper udekorowały salę i przygotowały program artystyczny.
    Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe związane tematycznie z tymże świętem. Goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.
    Następnie dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnego tańca przy muzyce.
    Później wszyscy wspólnie oglądali koncert przedstawicieli filharmonii kaliskiej, na którym babcie i dziadkowie przypomnieli sobie utwory z lat młodości.
    Dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami. Dziadkowie w tym dniu otrzymali od swych pociech „różowe okulary”, a babcie „torebki”.
    Rodzice dzieci przygotowali poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty, soczków i słodyczy. Szczególne podziękowania należy skierować do rodziców – pani Elżbiety Bednarek, Justyny Grzybowskiej, Joanny Połośka i Marioli Jasiórskiej.
    Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Oto kilka zdjęć z tej uroczystości: