• Sukcesy naszych przedszkolaków

Dodano 15 stycznia, 2014 przez w Grupa Skrzaty, Grupa Słoneczka, Grupa Żabki

Dzieci z naszego przedszkola brały udział w konkursie plastyczno – recytatorskim organizowanym przez Kaliski Oddział Polskiego Towarzystwa Dysleksji. Konkurs odbył się 13 stycznia 2014 roku w Niepublicznym Przedszkolu „Bursztynowy Zamek” w Kaliszu. Wiersze o tematyce zimowej recytowały: Marcelina Chabelska z grupy „Żabki”, Zuzia Zagwojska z grupy „Słoneczka” i Gabrysia Balcerzyk z grupy „Skrzaty”. Prace plastyczne do wierszy o tematyce zimowej wykonały: Oliwia Bednarz z grupy „Słoneczka”, Emilka Nogaj z grupy „Jagódki” i Martyna Kupaj z grupy „Skrzaty”. Miło nam poinformować, że w części recytatorskiej Marcelina Chabelska otrzymała wyróżnienie. W części plastycznej Oliwia Bednarz zajęła I miejsce, a Emilka Nogaj II miejsce. Gratulujemy!