• Przedszkolaki na Uniwersytecie

Dodano 10 czerwca, 2014 przez w Grupa Jagódki, Grupa Słoneczka, Grupa Żabki

Przedszkolaki na Uniwersytecie

Dzieci z grup „Słoneczka”, „Jagódki” i „Zabki” wzięły udział w III Festiwalu Talentów Przedszkolaków organizowanym przez UAM Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu. Festiwal miał formę prezentacji dziecięcych talentów w poszczególnych grupach przedszkolnych. Dzieci zaprezentowały cały wachlarz swoich umiejętności o różnorodnej tematyce min. tradycyjny taniec regionalny, taniec nowoczesny, śpiew oraz miniaturę teatralną. Dzieci z naszego przedszkola zaprezentowały Zumbę, którą na co dzień tańczą podczas zajęć dodatkowych  pod kierunkiem p. E. Grzesiak. Występ dzieci wzbudził wielki entuzjazm wśród publiczności, która wstała z krzeseł i tańczyła razem z naszymi przedszkolakami. W przerwach między kolejnymi prezentacjami mali tancerze wspólnie z dziećmi z innych przedszkoli brały udział w grach i zabawach przygotowanych przez studentów. W nagrodę za udany występ dzieci otrzymały dyplom i słodki upominek.

Oto relacja foto: