• Czytający gość maluszków

Dodano 23 stycznia, 2015 przez w Grupa Słoneczka

W piątek 23 stycznia najmłodsze przedszkolaki z grupy „Słoneczka” gościły w swojej sali wyjątkowego gościa. Tego dnia odwiedził nas najprawdziwszy tygrys, który po przywitaniu z wszystkimi maluszkami zabrał nas w niesamowitą książkową przygodę. Mogliśmy poznać wszystkich kolegów tygryska, min. słonia, lwa, kangura i żyrafę. Zobaczyliśmy jak wyglądają te egzotyczne zwierzęta, mogliśmy wspólnie z tygryskiem naśladować ich odgłosy- co sprawiło nam wielką frajdę. Tygrysek był bardzo miły i cierpliwy: poczęstował nas pysznymi lizaczkami i pozował do wspólnych zdjęć. Na koniec zdradzimy tajemnicę:  tygryskiem okazała się mama naszego kolegi Wojtusia, pani Bogna Strzelec, która w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom odwiedziła nas w przedszkolu i spędziła z nami miłe chwile na wspólnym czytaniu, rozmowie i zabawie. Serdecznie dziękujemy pani Bognie za wspaniałą niespodziankę i zapraszamy innych rodziców do współpracy.