• Dzień babci i dziadka u Motylków

    Dodano 27 stycznia, 2017 przez w Grupa Motylki

     

    Dnia 27.01.2017 roku grupa ,,Motylki” obchodziła Dzień Babci i Dziadka. Przedszkolaki recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami.  Na koniec uroczystości dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane serduszka. Po części oficjalnej  goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. 

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji