• Czytający gość u „Słoneczek”

Dodano 20 marca, 2017 przez w Grupa Słoneczka

20 marca w sali „Słoneczek” odbyło się kolejne spotkanie w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom. Tym razem odwiedził nas Patryk Salamon, brat naszej koleżanki Amelki. Patryk przybył do przedszkola w towarzystwie swojej mamy p. Karoliny. Chłopiec, uczeń klasy drugiej pięknie przeczytał bajkę, którą „Słoneczka” wysłuchały z zaciekawieniem. Następnie p. Karolina zorganizowała dla dzieci wesołą zabawę. Każdy chętny przedszkolak mógł się  wcielić w rolę wylosowanego zwierzątka, a zadaniem pozostałych dzieci było odgadnięcie kim ono jest. Dzieciom bardzo spodobała się ta zabawa. Na zakończenia Patryk poczęstował młodszych kolegów pysznym cukierkiem. Serdecznie dziękujemy Patrykowi i p. Karolinie za wizytę w przedszkolu i wspólnie spędzony czas.