• Bal Karnawałowy

Dodano 19 stycznia, 2018 przez w Grupa Biedronki, Grupa Jagódki, Grupa Krasnale, Grupa Motylki, Grupa Skrzaty, Grupa Słoneczka, Grupa Żabki, Grupa Zajączki

19 stycznia 2018r. w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. W dniu balu już od rana w przedszkolu pojawiały się bajkowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W naszej sali można było spotkać wróżki, królewny, motylki, policjantów, Spider-Manów… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Podczas wspólnej zabawy były tańce i konkursy. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom a to był główny cel tego balu. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny Bal Karnawałowy już za rok!!!