• Zielony Dzień 2018

Dodano 23 marca, 2018 przez w Grupa Jagódki, Grupa Krasnale, Grupa Motylki, Grupa Słoneczka, Grupa Żabki

Dnia 21 marca z okazji Pierwszego Dnia Wiosny w naszym przedszkolu odbył się Zielony Dzień. Dzieci z grup starszych przy pomocy wychowawców wykonywały ,, Wiosenne Drzewa". Prace grup były wyjątkowe i niepowtarzalne. Dodatkowo w tym dniu przedszkolaki przyniosły balony w kolorze zielonym oraz były ubrane w tym kolorze. Wykorzystując balony odbyły się zabawy muzyczno-ruchowe w grupach według pomysłów wychowawców.  Na zakończenie grupy starsze wybrały się na wspólny spacer ulicami Godziesz, aby powitać Panią Wiosnę. Podczas spaceru było słychać radosne okrzyki na powitanie nowej pory roku.