• Jagódki u Stomatologa

    Dodano 23 kwietnia, 2018 przez w Grupa Jagódki

    W ramach kształtowania nawyków prozdrowotnych, dnia 23.04.2018 r. odwiedziliśmy pobliski gabinet stomatologiczny. Celem wycieczki było uświadomienie dzieciom konieczności dbania o zęby oraz dbania o higienę jamy ustnej, jak również przestrzegania zdrowej diety. Pani stomatolog przyjęła nas bardzo serdecznie. Zapoznała dzieci z wyposażeniem gabinetu stomatologicznego, wyjaśniła jak się leczy zęby, pokazała dzieciom działanie sprzętu medycznego. Następnie, pani doktor przeprowadziła pogadankę na temat prawidłowego mycia zębów. Na koniec wizyty dzieci dostały od pani stomatolog drobny upominek w postaci puzzli, które z ogromną radością wyklejały po powrocie do przedszkola. Dzieci były bardzo zainteresowane wizytą w gabinecie lekarskim. Mam nadzieję, że będą go systematycznie odwiedzały w ramach wizyt kontrolnych.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji