• Konkurs „Ekologiczna zabawka”

Dodano 20 kwietnia, 2018 przez w Grupa Biedronki, Grupa Jagódki, Grupa Krasnale, Grupa Motylki, Grupa Skrzaty, Grupa Słoneczka, Grupa Żabki, Grupa Zajączki

Dnia 20.04.2018r. w naszym przedszkolu zostały ogłoszone wyniki przedszkolnego konkursu „Ekologiczna zabawka”. Celem konkursu było pogłębienie wiedzy na temat zagadnień z zakresu ekologii i ochrony środowiska, zachęcanie do recyklingu, rozwijanie wrażliwości estetycznej, rozbudzanie fantazji i wyobraźni, rozwijanie zdolności manualnych oraz zachęcanie do wspólnych działań rodziców z dziećmi. Zabawkę wykonywał rodzic wspólnie z dzieckiem z surowców wtórnych.  Rodzice z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w realizację konkursu. Do przedszkola dostarczono aż 73 prace. Oceny prac konkursowych dokonało powołane do tego celu jury. Z każdej grupy wiekowej zostały nagrodzone trzy zabawki. 3 latki: I miejsce: Malwina Górecka z mamą; II miejsce: Jakub Salamon z rodzicami; III miejsce: Adam Urbaniak z tatą. 4 latki: I miejsce Gabriel Wyrembski z tatą; II miejsce: Marcel Miklas z mamą; III miejsce: Błażej Jaźwiec z tatą. 5 latki: I miejsce: Łukasz Szuleta z rodzicami; II miejsce: Mikołaj Bednarek z mamą; III miejsce: Amelia Salamon z rodzicami. 6 latki: I miejsce: Olivier Woźniak z mamą; II miejsce: Julia Knop z mamą: III miejsce: Wiktor Pasik z rodzicami. Wyróżnienia otrzymali: Adam Kurczewski z mamą, Natalia Duliba z mamą, Olivier Pawlaczyk z mamą, Lena Jurczyk z rodzicami, Szymon Tomczyk z tatą, Kacper Cuper z tatą. Fundatorami nagród był Urząd Gminy w Godzieszach Wielkich, Zespół Szkół Nr 1 w Godzieszach Wielkich oraz firma Colian. Organizatorem konkursu  była Pani Arleta Henrysiak. Wykonane prace można oglądać na wystawie w holu przedszkola.