• Spotkanie z Panem Policjantem

Dodano 26 kwietnia, 2018 przez w Grupa Jagódki, Grupa Żabki

26 kwietnia 2018r. w grupie Jagódki i Żabki odbyło się spotkanie z policjantem z Komisariatu Policji w Godzieszach Wielkich. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Pan policjant przypomniał podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Następnie wytłumaczył jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Na zakończenie wizyty przedszkolaki dostały od Pana Policjanta odblaski aby być bezpiecznym na drodze,  wręczyły również panu policjantowi podziękowanie.