• Spotkanie z Panem Policjantem

    Dodano 26 kwietnia, 2018 przez w Grupa Jagódki, Grupa Żabki

    26 kwietnia 2018r. w grupie Jagódki i Żabki odbyło się spotkanie z policjantem z Komisariatu Policji w Godzieszach Wielkich. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Pan policjant przypomniał podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Następnie wytłumaczył jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Na zakończenie wizyty przedszkolaki dostały od Pana Policjanta odblaski aby być bezpiecznym na drodze,  wręczyły również panu policjantowi podziękowanie.

Komentarze zostały wyłączone.
close

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji