• Majowa Łąka

Dodano 18 maja, 2018 przez w Grupa Jagódki

Malowanie na folii to prosta zabawa dla dzieci, której Jagódki oddały się z wielką uciechą, a która trochę niespodziewanie przekształciła się w wielozmysłowe pole doświadczalne oraz okazję do artystycznych uniesień. Malowanie na folii dostarczyło dzieciom wielu głębokich bodźców: dotykowych, słuchowych, wzrokowych – tak bardzo istotnych dla zrównoważonego rozwoju młodego człowieka. Było także okazją do plastycznego wyżycia się, przeżywania sztuki w różnych jej aspektach oraz ćwiczeń manualnych, co ostatecznie zaowocowało wytworem całkiem namacalnym, bo zdobiącym naszą salę.