• Jagódki w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu

Dodano 8 czerwca, 2018 przez w Grupa Jagódki

Dzieci w grupy Jagódki wybrały się do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu. Dzieci powitał Pan Paweł Rosik tata Martynki, który zorganizował nam wiele ciekawych atrakcji. W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się, że praca strażaka nie polega tylko na gaszeniu pożarów, ale również na udzielaniu pomocy ludziom podczas wypadków samochodowych. Dzieci z bliska miały możliwość podziwiać wyposażenie, jakim dysponują  strażacy podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Jednak największe zainteresowanie wzbudził wóz strażacki, do którego każdy mógł wejść. Serdecznie dziękujemy panu Pawłowi Rosikowi za zorganizowanie nam tak ciekawego i pełnego wrażeń dnia.