• Zakończenie Przedszkola w Jagódkach

    Dodano 20 czerwca, 2018 przez w Grupa Jagódki

    Dnia 20 czerwca odbyło się w grupie Jagódki uroczyste zakończenie przedszkola. W tym uroczystym dniu, dzieci przedstawiły program artystyczny na który zaprosiły panią dyrektor, wicedyrektor, grono pedagogiczne, wszystkich pracowników przedszkola oraz swoich najbliższych. Przedszkolaki włożyły całe swoje serce w przygotowania do tego dnia, ponieważ śpiewały, recytowały wiersze i tańczyły dla swoich najukochańszych mam i tatusiów oraz zaproszonych gości. Uroczystością tą dzieci pożeganły się z przedszkolem, ponieważ w nowym roku szkolnym zasiądą już w szkolnych ławkach. Dlatego po części artystycznej miało miejsce uroczyste wręczenie dyplomów oraz pamiątek dla absolwentów naszego przedszkola. Na zakończenie wychowawczyni złożyła życzenia dzieciom i rodzicom życząc sukcesów w dalszej edukacji oraz miłych i bezpiecznych wakacji.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji