• Ustalamy zasady w naszej grupie

Dodano 14 września, 2018 przez w Grupa Jeżyki

Dzisiejsze zajęcia służyły adaptacji dzieci w grupie oraz przestrzeganiu w sali i poza nią zasad bezpieczeństwa. Dzieci próbowały powiedzieć, jak bezpiecznie i zgodnie należy bawić się  w sali, jak poruszać się po sali oraz placu zabaw aby nie narazić na niebezpieczeństwo siebie i innych. Maluszki próbowały orientować się w schemacie własnego ciała  oraz integrowały się między sobą. Na zakończenie powstał kodeks grupy Jeżyki w którym znalazły się zasady postępowania na najbliższe miesiące, którymi będziemy kierować się podczas wspólnie spędzonego czasu.