• Zabawa sensoryczna

    Dodano 19 września, 2018 przez w Grupa Jeżyki

    Ciecz nienewtonowska okazała się doskonąłą zabawą dla dzieci z grupy Jeżyki. Każda ciecz pod wpływem nacisku łatwo się rozpływa, natomiast ciecz nienewtonowska pod wpływem nacisku zmienia swoje właściwości. W przypadku zabawy dłońmi, gdy szybko chwycimy ciecz i zgnieciemy utworzy się kulka, natomiast zwalniając nacisk, ciecz spłynie nam z dłoni. Maluchy z ogromnych zaangażowaniem podjęły się pracy z cieczą nienewtonowską co sprawiło im ogromną radość.

     

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji