• Gość Słoneczek- mama Wojtka

Dodano 26 października, 2018 przez w Grupa Słoneczka, Mały miś w świecie wielkiej literatury

Kolejnym gościem w naszej grupie była p. Bogna Strzelec, mama Wojtka. Pani Bogna jest nauczycielem i z tym właśnie zawodem zapoznała dzieci. Słoneczka wiele dowiedziały się o codziennej pracy nauczyciela. Dzieci po raz pierwszy usłyszały szkolny dzwonek, rozwiązywały zadania podczas sprawdzianu oraz otrzymały swoje pierwsze oceny- wszyscy celujące. Słoneczka obejrzały także szkołę w której pracuje mama Wojtka. Podczas spotkania nie zabrakło czasu na czytanie.  Pani Bogna przeczytała przedszkolakom jedną z przygód ulubieńca wielu dzieci- pieska Reksia. Na koniec był pamiątkowy wpis do naszej misiowej kroniki, wspólna fotografia oraz pyszne cukierki, którymi Wojtek poczęstował wszystkich kolegów i koleżanki z grupy.

Dziękujemy p. Bognie za wspólnie spędzony czas i ciekawe zajęcia.

Dziękujemy  również Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom i uczniom II Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu za serdeczne pozdrowienia, które były dla nas niespodzianką i sprawiły nam wiele radości.