• 100 lecie odzyskania niepodległości. Pokaż radość przedszkolaku!

Dodano 9 listopada, 2018 przez w Grupa Biedronki, Grupa Jeżyki, Grupa Krasnale, Grupa Motylki, Grupa Skrzaty, Grupa Słoneczka, Grupa Żabki, Grupa Zajączki, Mały miś w świecie wielkiej literatury

9 listopada w naszym przedszkolu było wyjątkowo i uroczyście. Dzieci z grupy „Słoneczka” wystąpiły z programem patriotycznym przed kolegami i koleżankami, pracownikami przedszkola oraz rodzicami i dziadkami. Była to wspaniała lekcja historii i patriotyzmu w wykonaniu dzieci. Występ przedszkolaków, ich zaangażowanie, postawa patriotyczna i artystyczno-wokalne umiejętności zostały nagrodzone brawami.

Na zakończenie, odpowiadając na zaproszenie Minister Edukacji Narodowej oraz Rady Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej  wszyscy zgromadzeni na tej uroczystości włączyli się w akcję „Rekord dla Niepodległej"  i wspólnie odśpiewali 4-zwrotkowy hymn narodowy.

Serdecznie dziękujemy Pani Monice Szuleta za piękną flagę z żywych kwiatów.

W ramach obchodów 100 lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w naszym przedszkolu odbył się Przegląd twórczości plastycznej przedszkolaków pt. „Polska moja ojczyzna”. Dzieci przygotowały piękne prace plastyczne na temat swojej ojczyzny i jej symboli narodowych. Przegląd  zorganizowały Panie Ewa Kornacka i Marta Mielczarek, a nagrody dla dzieci ufundowała Rada Rodziców.