• Gość Słoneczek- mama Pawełka

Dodano 2 listopada, 2018 przez w Grupa Słoneczka, Mały miś w świecie wielkiej literatury

W piątek 2 listopada Słoneczka gościły mamę kolegi Pawełka, p. Monikę Strzyż. Pani Monika pracuje jako farmaceuta i z tym właśnie zawodem zapoznała dzieci. Mama Pawełka wytłumaczyła przedszkolakom czym jest lek i jakie jego postacie można otrzymać w aptece. Podkreślony został fakt, że leki można przyjmować tylko jeśli jest się chorym i pod opieką dorosłych. P Monika przeczytała także dzieciom Legendę o Poznańskich Koziołkach, która wszystkich bardzo zaciekawiła. Podczas spotkania nie zabrakło drobnych upominków w postaci kolorowych zawieszek oraz słodkiego poczęstunku. Serdecznie dziękujemy Pani Monice za wizytę w przedszkolu i mile spędzony czas.