• Pokaz cyrkowy

Dodano 8 listopada, 2018 przez w Grupa Biedronki, Grupa Jeżyki, Grupa Słoneczka, Grupa Żabki, Grupa Zajączki

Kolejną atrakcją dla naszych przedszkolaków był pokaz CYRKU HECA, który odbył się w szkole podstawowej. Wszystkim dzieciom najbardziej podobał się występ clowna, który zaprezentował – sztukę iluzji. Były znikające przedmioty, zmieniające się kolorami chustki oraz wiele, wiele innych sztuczek. Akrobata doskonale radził sobie z jazdą na mini rowerku oraz z żonglerką. Na zakończenie pokazu dzieci czekała nie lada atrakcja, mogły one zobaczyć z bliska a nawet pogłaskać ogromnego węża, niektóre z tej możliwości skorzytały. Radość wszystkich przedszkolaków podczas pokazu była ogromna.  Artyści otrzymali długie i gromkie brawa.