• Projekt „Mały miś w świecie wielkiej literatury” w grupie Słoneczka. Podsumowanie modułu III.

Dodano 7 listopada, 2018 przez w Grupa Słoneczka, Mały miś w świecie wielkiej literatury

W ramach modułu III Słoneczka wraz z misiem Miodkiem poznały symbole narodowe, nauczyły się hymnu narodowego, zorganizowały w sali kącik patriotyczny, przygotowały kokardy narodowe, poznały polskie pieśni patriotyczne oraz wykonały w grupach pracę plastyczną „Polska”. Efektem finalnym projektu będzie uroczystość przedszkolna: BIESIADA PATRIOTYCZNA zorganizowana w dniu 09.11.2018 r. w poczuciu wspólnoty z przedszkolakami realizującymi ten projekt w całej Polsce.