• Goście Słoneczek- uczniowie klasy Vc

Dodano 5 grudnia, 2018 przez w Grupa Słoneczka, Mały miś w świecie wielkiej literatury

5 grudnia Słoneczka spotkały się ze swoimi starszymi kolegami, uczniami kl. Vc Szkoły Podstawowej, którzy odwiedzili przedszkolaków wraz z  nauczycielką języka polskiego p. Wiolettą Bilską. Uczniowie przeczytali dzieciom krótką bajkę oraz wpisali się do misiowej kroniki. Spotkanie było także okazją do wspomnień, ponieważ wszyscy uczniowie kl. Vc są absolwentami naszego przedszkola i kilka lat temu oni również uczęszczali do grupy Słoneczka. Dziękujemy za miłe spotkanie i wspólnie spędzony czas.