• Wycieczka na pocztę

Dodano 4 grudnia, 2018 przez w Grupa Wiewiórki

Wycieczka na pocztę

Dnia 4 grudnia dzieci z grupy „Wiewiórki” miały okazję zaobserwować pracę w Urzędzie Pocztowym w Godzieszach Wielkich. Podczas wizyty w urzędzie dzieci zapoznały się ze specyfiką pracy na różnych stanowiskach. Wszyscy z zainteresowaniem oglądali wyposażenie placówki min. półki na listy i paczki, skrzynki pocztowe, wagę, worki na listy, znaczki, pieczątki, regały na kartki i czasopisma, logo poczty itp. Przedszkolacy próbowali przybijać stemple na kartce. Na zakończenie wysłaliśmy kartki świąteczne do byłych uczniów przedszkola.

Przedszkolaki i opiekunowie serdecznie dziękują za bardzo miłe przyjęcie i interesujące spotkanie.