• Dzień Babci i Dziadka u Wiewiórek

    Dodano 10 stycznia, 2019 przez w Grupa Wiewiórki

    Dzień babci i dziadka

    Dnia 10 stycznia 2019 roku odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki przedstawiły program artystyczny pt. Nasze Polskie Boże Narodzenie u Babci i Dziadka. W trakcie uroczystości dziadkowie przedszkolaków mogli podziwiać swoich wnuków w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a Babcie i Dziadkowie ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Oklaskom nie było końca. Po występach otrzymali od swoich wnucząt upominki oraz zostali zaproszeni na przygotowany poczęstunek przez mamy oraz pracowników przedszkola. Był to niezwykły dzień, pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji