• Gminny Konkurs Plastyczny ,,Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”

Dodano 6 stycznia, 2019 przez w Grupa Biedronki, Grupa Jeżyki, Grupa Krasnale, Grupa Motylki, Grupa Skrzaty, Grupa Słoneczka, Grupa Wiewiórki, Grupa Żabki, Grupa Zajączki

14 grudnia 2018 roku w naszym przedszkolu odbył się Gminny Konkurs Plastyczny ,,Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa". Konkurs zorganizowały p. Ewa Jarych oraz p. Ilona Sitow. Uczestnikami konkursu były dzieci reprezentujące następujące placówki:

Publiczne Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stobnie Siódmym

Publiczne Przedszkole im. Marii Konopnickiej ( oddział zamiejscowy w Saczynie)

Komisja w składzie: p. Anna Zimna- kierownik Publicznej Biblioteki w Godzieszach Wielkich, p. Joanna Cuper- nauczyciel języka angielskiego, p. Mariola Bińczyk- nauczyciel bibliotekarz, p. Eliza Wójcik- nauczyciel Zespołu Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich.

Dokonały oceny wg następujących kryteriów: samodzielność wykonania pracy, zgodność z tematem, wkład pracy oraz ogólne wrażenie estetyczne.

Laureaci w kategorii dzieci 3-4 letnich:

I miejsce Tymon Czajka- Publiczne Przedszkole im. Marii Konopnickiej oddział zamiejscowy w Saczynie

II miejsce Malwina Górecka- Publiczne Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich

III miejsce Amelia Sobieraj- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stobnie Siódmym

Laureaci w kategorii dzieci 5-6 letnich:

I miejsce Maja Bednarczyk- Publiczne Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich

II miejsce Julia Sitow-  Publiczne Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich

III miejsce Laura Sznelewska- Publiczne Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich