• Ekologiczny pokaz mody

Dodano 26 kwietnia, 2019 przez w Grupa Biedronki, Grupa Jeżyki, Grupa Krasnale, Grupa Motylki, Grupa Skrzaty, Grupa Słoneczka, Grupa Żabki, Grupa Zajączki

Dnia 26 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się pokaz mody ekologicznej. Pokaz powiązany został z nauką języka angielskiego oraz rozstrzygnięciem konkursu logopedycznego. Pani Beata Karolak oraz pani Małgorzata Łuczak przygotowały ekologiczny stół ze zdrową żywnością. Nagrody dla uczestników pokazu mody ufundowała firma PUK, Orli Staw oraz Dział Ochrony Środowiska Urzędu Gminy w Godzieszach Wielkich w osobie pani Kamili Stysiak i Anny Pilarczyk. Organizatorem pokazu mody była pani Arleta Henrysiak.

Pani Joanna Cuper zadbała o rozwijanie słownictwa w języku angielskim. Pani Asia poprzez zabawę zachęcała przedszkolaków do nauki języka angielskiego. Na wybiegu pojawiła się szafa przedszkolaka. Dzieci nazywały ubrania w języku angielskim, śpiewały piosenkę o warzywach. Na zakończenie wszystkie dzieci zatańczyły do utworu pt. „Hokey Pokey”. Z każdej grupy przedszkolnej wzięło udział dwoje dzieci. Uczestnicy zobowiązani byli do przygotowania stroju ekologicznego z surowców wtórnych.

Grupa Żabki- Franciszka Adamek- suknia wiosenna, Adam Lasiecki w roli pana młodego

Grupa Jeżyki- Lidia Stysiak- sukienka wieczorowa, Filip Karolak- Robot

Grupa Biedronki- Elena Pawlaczyk- strój wiosenny, Adam Urbaniak-strój casualowy

Grupa Zajączki- Kornelia Młynek-paryżanka, Franciszek Krzywda w stroju „Pogromcy duchów”

Grupa Motylki- Maja Kliber- strój wieczorowy, Anna Aleksandrowicz- sukienka wieczorowa

Grupa Skrzaty-Aleksandra Gilicka- księżniczka, Natalia Herzog- strój dzienny

Grupa Słoneczka- Łucja Przybylska- strój na deszczową pogodę, Fabian Ziemczak- strój wieczorowy

Grupa Krasnale- Kinga Garncarz-sukienka wieczorowa, Eryk Piękny- eko Robot

Dziękujemy rodzicom za przygotowane stroje dla dzieci oraz uczestnictwo wspólnie z całą społecznością przedszkolną w pokazie mody. Pani Arleta Henrysiak dziękuje sponsorom oraz wszystkim pracownikom przedszkola za pomoc w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia.