• Konkurs logopedyczny

Dodano 26 kwietnia, 2019 przez w Grupa Biedronki, Grupa Jeżyki, Grupa Krasnale, Grupa Motylki, Grupa Skrzaty, Grupa Słoneczka, Grupa Żabki, Grupa Zajączki

5 kwietnia w naszym przedszkolu został rozstrzygnięty Gminny Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Logopedyczne głoski szumiące (sz, ż, cz, dż) w świecie przyrody”. W konkursie wzięło udział 42 uczestników, wpłynęły 42 prace plastyczne z następujących placówek:

- Publicznego Przedszkola im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich

- Szkoły Podstawowej w Godzieszach Wielkich

- Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Stobnie Siódmym

- Szkoły Podstawowej w Starej Kakawie

Przy ocenie prac plastycznych Komisja Konkursowa kierowała się następującymi kryteriami: zgodność pracy z tematem konkursu, oryginalność, pomysłowość, estetykę w wykonaniu oraz walory artystyczne.

Komisja Konkursowa jednogłośnie stwierdziła, że wszystkie prace zachwyciły kolorystyką, różnorodnością technik i pomysłowością. Po naradzie komisja wybrała 3 najciekawsze prace w siedmiu kategoriach wiekowych.

Kategoria 3 latki

I miejsce- Anastazja Bartczak Publiczne Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich

II miejsce- Pola Krysztofiak Publiczne Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich

III miejsce- Bartosz Wieczorek Publiczne Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich

Kategoria 4 latki

I miejsce Szymon Połośka Publiczne Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich

II miejsce  Wojciech Wagan Oddział Przedszkolny w Starej Kakawie

III miejsce Martyna Bartoszewska Publiczne Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich

Kategoria 5 latki

I miejsce Alicja Kostera Oddział Przedszkolny w Starej Kakawie

II miejsce Alicja Karolak Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stobnie Siódmym

III miejsce  Martyna Kowalska Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stobnie Siódmym

Kategoria 6 latki

I miejsce Gabriela Tułacz Publiczne Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich

II miejsce Pola Pilarczyk Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stobnie Siódmym

III miejsce Jakub Kozupa Oddział Przedszkolny w Starej Kakawie

Kategoria 7 latki (uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej)

I miejsce Adam Kurczewski Szkoła Podstawowa w Godzieszach Wielkich

II miejsce Karolina Harendarz Szkoła Podstawowa w Godzieszach Wielkich

III miejsce Zachariach Kasprzak Szkoła Podstawowa w Godzieszach Wielkich

Kategoria 8 latki ( uczniowie klasy drugiej szkoły Podstawowej)

I miejsce Patrycja Dzięcielska Szkoła Podstawowa w Godzieszach Wielkich

II miejsce Wiktoria Matczak Szkoła Podstawowa w Godzieszach Wielkich

III miejsce Zuzanna Chabelska Szkoła Podstawowa w Godzieszach Wielkich

Kategoria 9 latki (uczniowie trzeciej klasy Szkoły Podstawowej)

I miejsce Aleksandra Kubat Szkoła Podstawowa w Godzieszach Wielkich

II miejsce Patrycja Szymańska Szkoła Podstawowa w Godzieszach Wielkich

III miejsce Julia Skowrońska Szkoła Podstawowa w Godzieszach Wielkich

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się 26 kwietnia 2019 roku w Publicznym Przedszkolu im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich. Nagrody wręczała pani dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Godzieszach Wielkich mgr Bożena Czajka. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów. Organizator konkursu mgr Danuta Cuper.