• Konkurs Piosenki Przedszkolnej MDK Kalisz

    Dodano 16 kwietnia, 2019 przez w Grupa Słoneczka

    Konkurs piosenki przedszkolnej MDK Kalisz

    Dziewczynki z grupy Słoneczka wzięły udział w  19 Konkursie Piosenki Przedszkolnej organizowanej przez Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu.  Amelia zaśpiewała piosenkę Czekolady, ach!, Patrycja wystąpiła w piosence Ach, Calineczko. Patrycji na scenie towarzyszyły koleżanki z grupy: Lena, Beata i Gabrysia w układzie tanecznym.  Brawa dla dziewczynek za odwagę i piękny występ.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji