• Światowy Dzień Książki – czytający gość w przedszkolu

    Dodano 24 kwietnia, 2019 przez w Grupa Wiewiórki

    23 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Książki. Obchody Światowego Dnia Książki odbyły się w naszym przedszkolu  dzień później, czyli 24 kwietnia. W tym dniu gościliśmy  p. Ewelinę- nauczycielkę języka polskiego. Na początku p. Ewelina nauczyła dzieci wiersza pt. ,,Książka”. Następnie przedszkolaki wysłuchały bajki pt. ,,Wacek i jego przyjaciele” i zabawiły się w zabawę ,,Chodzi lisek”. Każde dziecko zaprezentowało swoją wybraną książkę przyniesioną w tym dniu do przedszkola. Na zakończenie dzieci wykonały pracę plastyczną- zakładkę do książki.

    Dziękujemy p. Ewelinie za przybycie i uatrakcyjnienie naszego Dnia Książki.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji