• Bajka dla Rodziców z okazji ich święta

    Dodano 28 maja, 2019 przez w Grupa Wiewiórki

    28 maja 2019 roku zorganizowaliśmy w naszej grupie „Dzień Mamy i Taty”. Podczas uroczystości dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Dla swoich ukochanych Rodziców przygotowały szczególny prezent z okazji ich święta. Tym razem to piękna bajka o trzech świnkach w nowej współczesnej odsłonie. Po zakończeniu części artystycznej każde dziecko wręczyło swojej mamie i tacie upominek. Na twarzach rodziców można było zobaczyć radość oraz wzruszenie.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji