• Gminny Przegląd Kulinarny Magiczne Kanapki

    Dodano 8 maja, 2019 przez w Grupa Motylki, Grupa Słoneczka, Grupa Żabki, Grupa Zajączki

    10 maja w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Stobnie Siódmym odbył się Gminny Przegląd Kulinarny. Nasze przedszkole reprezentowali: Julia Cichecka z grupy Żabki, Maja Kaczmarek z grupy Zajączki, Mikołaj Biernat z grupy Motylki i Michalina Knop z grupy Słoneczka. Podczas przeglądu dzieci świetnie się bawiły, utrwaliły wiadomości na temat zdrowego żywienia oraz zasad higienicznego przygotowywania posiłku. Efektem finalnym były wspaniałe, kolorowe i zdrowe kanapki, które dzieci zjadły z apetytem.  Przegląd był także okazją do integracji dzieci  z różnych przedszkoli i wspólnej zabawy.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji