• Kocham Mamę, Kocham Tatę

    Dodano 24 maja, 2019 przez w Grupa Żabki

    Z okazji Dnia Mamy i Taty maluszki z grupy Żabki wystąpiły przed swoimi rodzicami. Dzieci zaprezentowały program artystyczny podczas którego tańczyły z balonami i szrafami, śpiewały piosenki i recytowały wiersze. Wręczyły także mamą i tatą prezenty w postaci pysznych ciasteczek oraz naklejki z napisem Super Mama, Super Tata. Po części artystycznej rodzice i dzieci wspólnie świętowali częstując się słodkościami. Wokół panowała radość ze wspólnie spędzonego czasu.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji