• Odkładamy, kredki, kartki…

    Dodano 14 maja, 2019 przez w Grupa Jeżyki

    Na dzisiejszych zajęciach dzieci z grupy „Jeżyki” oddały się całkowicie twórczości plastycznej. Technika jaka została wykorzystana to malowanie farbami na folii spożywczej. Ta technika plastyczna dostarczyła dzieciom wielu bodźców: dotykowych, słuchowych i wzrokowych. Była także okazją do plastycznego wyżycia się, przeżywania sztuki oraz ćwiczeń manualnych. Maluchy włożyły dużo serca w wykonanie pracy. Całości towarzyszyło dużo radości i śmiechu.

     

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji