• Spotkanie z pisarką Magdaleną Zarębską

Dodano 13 maja, 2019 przez w Grupa Motylki, Grupa Skrzaty, Grupa Wiewiórki

Dnia 13 maja 2019 roku grupa Motyki, Skrzaty i Wiewiórki uczestniczyła w spotkaniu z pisarką p. Magdaleną Zarębską. Spotkanie odbyło się w Bibliotece Publicznej w Godzieszach Wielkich. Celem spotkania  było przybliżenie dzieciom pracy pisarza oraz rozwijanie zainteresowań czytelniczych. Pani Magdalena Zarębska jest autorką 20 książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Autorka w sympatyczny, ciepły sposób czytała dzieciom fragment książki pt. „Leonard w domu”. Przygotowała również ciekawą prezentację multimedialną oraz zapraszała dzieci do różnych zabaw min. kalambury, zagadki sensoryczne. Był także czas na zadawanie pytań autorce. Spotkanie minęło w miłej i wesołej atmosferze.