• Pożegnanie starszaków w grupie „Wiewiórek”

    Dodano 19 czerwca, 2019 przez w Grupa Wiewiórki

    19 czerwca 2019 roku to bardzo ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków, a w szczególności dla starszaków. W tym dniu bowiem starszacy pożegnali się z przedszkolem. Dzieci odchodzące z przedszkola pożegnały nas pięknymi wierszykami. Nie zabrakło również piosenek o czasie spędzonym w przedszkolu. Po skończeniu piosenek  maluszki oraz średniaki pożegnały starszaków wierszykami oraz wręczyły im drobny upominek. Na zakończenie programu artystycznego wszyscy razem zatańczyli. Występ został nagrodzony głośnymi brawami. Po części artystycznej każdy ze starszaków otrzymał dyplom ukończenia przedszkola oraz książkę. Dzień ten pozostanie w naszej pamięci ponieważ będziemy mogli go wspominać patrząc na piękne zdjęcia, które zostały wykonane podczas tej uroczystości.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji