• Służby mundurowe

    Dodano 7 czerwca, 2019 przez w Grupa Biedronki
    W ubiegłym tygodniu Biedronki zapoznawały się ze specyfiką różnych ciekawych zawodów. Jednym z nich był zawód policjanta. Aby uatrakcyjnić nasze zajęcia odwiedziła nas Pani Agnieszka. W ciekawy sposób opowiedziała nam o swojej pracy, zapoznała przedszkolaków z numerami alarmowymi oraz nauczyła, w jaki sposób dzwonić, aby szybko otrzymać pomoc. Największe emocje dzieci wzbudziła jednak możliwość przymierzenia policyjnego pasa i czapki.
Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji