• Dzień Chłopaka- kiedy tylko chcemy w piratów zamienić się możemy!

    Dodano 30 września, 2019 przez w Grupa Wiewiórki

    Świętowanie Dnia Chłopaka w grupie „Wiewiórki” odbyło się pod tytułem „kiedy tylko chcemy w piratów zamienić się możemy!”  Zabawa miała na celu integrację dzieci , rozwijanie komunikowania się w trakcie zabawy oraz wytworzenie miłej i radosnej atmosfery.  Na samym początku pani Kamila przeczytała przedszkolakom opowiadanie  „Żółwia skała” E. Jarmołkiewicz.  Po przeczytaniu czekała na chłopców wielka niespodzianka. Dziewczynki  w strojach pirackich   i ze  znalezioną mapą  miały zamiar odnaleźć skarb. Nie były jednak  przekonane czy same poradzą sobie z tym zadaniem i  postanowiły znaleźć załogę. Chłopcy chętnie się zgodzili. Żeby jednak zostać piratem musieli  przejść test sprawnościowy na prawdziwego pirata. Test na szczęście  wypadł pomyślnie. Po teście sprawnościowym cała załoga była już gotowa by wyruszyć statkiem w poszukiwaniu skarbu. Było wiele atrakcji: pirackie powitanie,  zabawy muzyczne i ruchowe ,  pirackie smakołyki. Mali Piraci odnaleźli WYSPĘ SKARBÓW. Okazało się, że skarbem były prezenty dla chłopaków z okazji ich święta.

    To był naprawdę wspaniały dzień pełen morskich atrakcji. Z pirackim  pozdrowieniem „ Ahoj” zapraszamy do galerii! 

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji