• Podsumowanie projektu Mały Miś w świecie wielkiej literatury rok szkolny 2018/2019

Dodano 23 września, 2019 przez w Mały miś w świecie wielkiej literatury

W roku szkolnym 2018/2019 dzieci z grupy „Słoneczka” brały udział w projekcie „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”.  Miś  Miodek odwiedzał dzieci w domach, a także towarzyszył im podczas zajęć i zabaw w przedszkolu. Dzięki zaangażowaniu dzieci, rodziców i nauczycieli udało się zrealizować wszystkie moduły projektu. W nagrodę nasze przedszkole otrzymało certyfikat „Wzorowej Placówki”.

W bieżącym roku szkolnym Mały Miś zagości w salach wszystkich przedszkolaków i zaprosi dzieci i rodziców do wspólnego czytania.  Mamy nadzieję, że dzieci przeżyją razem ze swoimi misiami wiele niezapomnianych przygód.