• Wycieczka na Komisariat Policji

    Dodano 30 września, 2019 przez w Grupa Jeżyki

    Przedszkolaki z grupy Jeżyki odwiedziły  Komisariat Policji w Godzieszach Wielkich. Celem wycieczki było poznanie pracy policjantów. W trakcie naszej wizyty dzieci miały okazję zobaczyć sprzęt który policjanci na co dzień używają do wykonywania do swojej pracy: latarkę, lizak „stop”, kajdanki, pałkę policyjną. W czasie spotkania pani funkcjonariusz przypomniała nam  numer alarmowy na policję 997 i 112.  Udzieliła również informacji na temat bezpiecznego poruszania się po ulicy i przypomniała przedszkolakom o konieczności jeżdżenia w fotelikach samochodowych .Następnie na placu, dzieci  obejrzały policyjny radiowóz, zobaczyły co znajduje się w środku.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji