• Gminny Przegląd Recytatorski Ekologia- ważna sprawa

    Dodano 25 października, 2019 przez w Bez kategorii, Grupa Biedronki, Grupa Jeżyki, Grupa Krasnale, Grupa Motylki, Grupa Skrzaty, Grupa Słoneczka, Grupa Żabki, Grupa Zajączki

    25 października w Publicznym Przedszkolu im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich odbył się Gminny Przegląd Recytatorski Ekologia ważna sprawa. W przeglądzie wzięły udział przedszkolaki z Godziesz  Wielkich oraz Starej Kakawy.  Uczestników oraz gości powitała v-ce dyrektor Pani Violetta Smoczyńska. Przegląd miał formę prezentacji dowolnego utworu literackiego o tematyce ekologicznej, a jego celem  była przede wszystkim popularyzacja literatury dziecięcej, zachęcanie do występów na scenie, przełamywanie nieśmiałości wśród dzieci oraz integracja dzieci i nauczycieli z terenu Gminy Godziesze Wielkie. Każde dziecko za przepiękną recytację zostało nagrodzone wesołą buźką od Komisji w składzie: Pani Kamila Stysiak, pracownik  Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Gminy w Godzieszach Wielkich, Pani Mariola Bińczyk, nauczyciel bibliotekarz oraz Pani Danuta Cuper, logopeda. Dzieci otrzymały także nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Gminy w Godzieszach Wielkich. Przegląd zakończył słodki poczęstunek dla dzieci i zaproszonych gości. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Przegląd zorganizowały Panie: Arleta Henrysiak, Barbara Spychała i Anna Burczyńska

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji