• Gość w grupie Wiewiórek – p. Kasia – krawcowa

Dodano 18 października, 2019 przez w Grupa Wiewiórki, Mały miś w świecie wielkiej literatury

Dnia 18 października 2019 roku nasze przedszkole odwiedziła p. Kasia- krawcowa. Gość poznał Misia Teodora i przeczytał bajkę pt. „Uszatek idzie do przedszkola” Czesława Janczarskiego oraz wiersz pt. Tańcowała igła z nitką” Jana Brzechwy. Pani Kasia pokazała dzieciom narzędzia krawieckie oraz dała w prezencie muszkę dla Misia Teodora. Na koniec spotkania wylosowała wizytówkę do kogo Miś Teodor powędruje na weekend. Dziękujemy serdecznie za wspólnie spędzone chwile i słodki podarunek.
    Tym razem Miś Teodor trafił w objęcia Hani.