• Na straganie

Dodano 7 października, 2019 przez w Grupa Motylki

Praca w grupach wpływa na dzieci niezwykle pozytywnie, gdyż oprócz zdobywania wiedzy, dzieci uczą się tolerancji, życzliwości, szacunku wobec drugiej osoby, wzmacniają między sobą więzi. Wielokrotnie dzięki wspólnym zabawom rodzą się nowe przyjaźnie, co jest niebywale ważne dla poszukującego akceptacji i bratniej duszy dziecka. Współdziałanie w grupie sprzyja nabywaniu umiejętności komunikowania się. Motylki nie tylko chętnie się bawiły, lecz były bardzo zaangażowane w pracę, która stworzyła miłą, wesołą i swobodną atmosferę podczas zajęć.