• #Szkoła pamięta

    Dodano 31 października, 2019 przez w Grupa Słoneczka, Grupa Żabki

     

    Nasze przedszkole wzięło aktywny udział w inicjatywie Ministerstwa Edukacji Narodowej #Szkoła pamięta. Dzieci z grup Słoneczka i Żabki, pielęgnując pamięć o bohaterach wolności, upamiętniając jakże ważne w historii naszej ojczyzny wydarzenia, w tym 80 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej oraz 75 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego wraz ze swoimi wychowawczyniami odwiedziły pomnik ofiar II Wojny Światowej w Krzemionce. Dzieci pokłoniły się również przed pomnikami nauczycieli i księży pochowanych na parafialnym cmentarzu. Zapalone przy tej okazji znicze udowodniły, iż pamięć najmłodszych o bohaterach ojczyzny jest zawsze żywa.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji