• Dzień Pluszowego Misia

    Dodano 30 listopada, 2019 przez w Grupa Jeżyki

    Duże , małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe Misie przybyły ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować. W dniu 25 listopada przedszkolaki z grupy Jeżyki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia . Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem- Misiem. Podało imię swojego Misia, powiedziało w co lubi się bawić ze swoim pluszakiem, aktywnie brały udział w pogadance nt. szanowania swoich Misiów.  Wspólnie bawiły się przy piosence„ Jadą, jadą misie. Na koniec dzieci wykonały prace plastyczną.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji