• Gość Słoneczek- mama Wiktorii

Dodano 22 listopada, 2019 przez w Grupa Słoneczka, Mały miś w świecie wielkiej literatury, Wydarzenia

22 listopada Słoneczka miały przyjemność spotkać się z mamą swojej koleżanki Wiktorii Panią Marzeną Szkolną. Pani Marzena podzieliła się z dziećmi swoją pasją, którą jest szydełkowanie. Wszyscy mogliśmy podziwiać przepiękne misie, żabki, kucyki, owieczki i inne zabawki wykonane własnoręcznie przez mamę Wiktorii. Dzieci miały także możliwość własnoręcznego zmierzenia się z niełatwą sztuką szydełkowania. Na zakończenie spotkania Pani Marzena przeczytała dzieciom opowiadanie oraz podarowała  ślicznego misia, któremu dzieci spontanicznie nadały imię Cukierek. Od dziś miś Cukierek będzie towarzyszył misiowi Guciowi w podróży czytelniczej po domach przedszkolaków.

Słoneczka serdecznie dziękują Pani Marzenie za wizytę w przedszkolu, wpis do naszej misiowej kroniki oraz mile spędzony czas.

Zapraszamy Rodziców do wspólnego czytania w ramach projektu Mały Miś w świecie wielkiej literatury.