• Jesteśmy Polką i Polakiem

    Dodano 8 listopada, 2019 przez w Grupa Biedronki, Grupa Jeżyki, Grupa Krasnale, Grupa Motylki, Grupa Skrzaty, Grupa Słoneczka, Grupa Żabki, Grupa Zajączki

    Dnia 8 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Niepodległości. W uroczystości uczestniczyły dzieci z wszystkich grup przedszkolnych, rodzice oraz zaproszeni goście. Z tej okazji przedszkolaki przygotowały wraz ze swoimi wychowawcami chorągiewki w kształcie biało-czerwonych serc. Część artystyczną zaprezentowały dzieci z grupy Żabki i Słoneczka. Na koniec uroczystości wszyscy razem odśpiewali hymn Polski. Czterolatki z grupy Żabki za udział w akademii otrzymały Dyplomy Małej Polki i Dyplomy Małego Polaka oraz słodycze przygotowane przez rodziców. Od najmłodszych lat kształtujemy u dzieci poczucie przynależności narodowej i postawy patriotycznej.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji