• Pluszowy Miś

Dodano 25 listopada, 2019 przez w Grupa Motylki

Dziś pluszowy miś to kultowa zabawka na całym świecie i mimo upływającego czasu oraz pojawiania się coraz bardziej nowoczesnych rozrywek dla dzieci, bywa największym przyjacielem dziecka. Sam pluszak jest ponadto symbolem dobra, miłości, ciepła, łagodności i opiekuńczości, czyli tego, czego dzieci najbardziej pragną. Aby uczcić ulubioną zabawkę przedszkolaki z grupy Motylki przyniosły swoje ulubione maskotki do przedszkola, przedstawiły je swoim kolegom i koleżankom oraz bawiły się nimi wspólnie. Na koniec współpracując w grupach stworzyły na papierze swoje wymarzone przepiękne kolorowe Misie, które ozdobiły naszą salę.