• VI Międzygminny Konkurs Piosenki Ludowej „Z Kolbergiem po regionie”

  Dodano 12 listopada, 2019 przez w Grupa Skrzaty, Grupa Zajączki, Wydarzenia

  12 listopada w Publicznym Przedszkolu im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich odbył się już po raz szósty Międzygminny Konkurs Piosenki Ludowej „Z Kolbergiem po regionie”. W tegorocznej edycji udział wzięło 6 solistów i 8 zespołów z następujących placówek:  Publiczne Przedszkole „Wesoły smyk” z Opatówka, Publiczne Przedszkole Sióstr Służebniczek NMP z Liskowa, Publiczne Przedszkole w Brzezinach, Publiczne Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich, Zespołu Szkół w Woli Droszewskiej, Szkoła Podstawowa  w Rajsku, Szkoła Podstawowa w Ciepielewie.

  Oto zwycięzcy muzycznych zmagań:

  Kategoria soliści:

  I miejsce- Adrianna Białek ze Szkoły Podstawowej w Rajsku

  II miejsce- Wiktoria Dzikowska z Publicznego Przedszkola Sióstr Służebniczek NMP w Liskowie

  III miejsce Nel Zmyślona z Przedszkola w Brzezinach

  Kategoria zespoły:

  I miejsce- Szkoła Podstawowa w Rajsku

  II miejsce- Zespół z grupy „Zajączki” Publiczne Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich

  III miejsce- Zespół Szkół w Woli Droszewskiej

  Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję w przyszłym roku. Dziękujemy jury, w skład którego weszły Panie: Leokadia Sztrompf, Barbara Łazarek, Anna Zimna oraz Angelika Banasiak.

  Relacja fotograficzna z konkursu:

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji