• VI Międzygminny Konkurs Piosenki Ludowej „Z Kolbergiem po regionie”

Dodano 12 listopada, 2019 przez w Grupa Skrzaty, Grupa Zajączki, Wydarzenia

12 listopada w Publicznym Przedszkolu im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich odbył się już po raz szósty Międzygminny Konkurs Piosenki Ludowej „Z Kolbergiem po regionie”. W tegorocznej edycji udział wzięło 6 solistów i 8 zespołów z następujących placówek:  Publiczne Przedszkole „Wesoły smyk” z Opatówka, Publiczne Przedszkole Sióstr Służebniczek NMP z Liskowa, Publiczne Przedszkole w Brzezinach, Publiczne Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich, Zespołu Szkół w Woli Droszewskiej, Szkoła Podstawowa  w Rajsku, Szkoła Podstawowa w Ciepielewie.

Oto zwycięzcy muzycznych zmagań:

Kategoria soliści:

I miejsce- Adrianna Białek ze Szkoły Podstawowej w Rajsku

II miejsce- Wiktoria Dzikowska z Publicznego Przedszkola Sióstr Służebniczek NMP w Liskowie

III miejsce Nel Zmyślona z Przedszkola w Brzezinach

Kategoria zespoły:

I miejsce- Szkoła Podstawowa w Rajsku

II miejsce- Zespół z grupy „Zajączki” Publiczne Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich

III miejsce- Zespół Szkół w Woli Droszewskiej

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję w przyszłym roku. Dziękujemy jury, w skład którego weszły Panie: Leokadia Sztrompf, Barbara Łazarek, Anna Zimna oraz Angelika Banasiak.

Relacja fotograficzna z konkursu: